Atrakce Pohoda

Atrakce Pohoda

Pronájem, půjčovna atrakcí pro děti i pro dospělé. Nafukovací atrakce jsou vhodné na dětské dny, firemní akce, městské slavnosti, karnevaly, narozeninové oslavy, pro školky a školy a další společenské události. Nejsme zprostředkovatelé. Všechny atrakce i služby vlastníme, což zajišťuje stálou kvalitu a profesionalitu služeb.

Skákací hrady a nafukovací skluzavky, malování na obličej, bodypainting, gladiátor, rodeo býk, dočasné tetování airbrush a třpytivé tetování, balónkový narozeninový klaun, balónkáři, tvarování balónků, zábavný pořad s klaunem, skákací boty, nafukovací fotbalový terč, bojiště Gladiátor, trampolíny, kreativní výtvarné dílny, šlapací motokáry, héliové balónky, mobilní dětský koutek, bazén s kuličkami, cukrová vata, catering a občerstvení, moderátor s ozvučením, zpěváci a další umělci...

Realizujeme dětské dny a firemní akce na klíč.

Nabízíme kompletní servis - zastřešení nafukovacími párty stany, nůžkovými párty stany, posezení, zábavu, atrakce, umělce, ozvučovací techniku a hudbu, moderátory, nafukovací reklamu, reklamní nafukovadla, hostesky, catering a další služby.

Bude mít Vaše dítě narozeniny? Překvapte svého andílka originálním dárkem a uspořádejte mu nezapomenutelnou narozeninovou oslavu. Více naleznete v sekci Narozeninová oslava, párty.

Pořádáme dvouhodinový zábavný pořad hudebně - tanečně - divadelní s KLAUNEM a tvarováním balónků - vhodný na KARNEVALY, dětské dny, mateřské školky a školy apod.- děti se naučí veselé tanečky, vymodelují si s klaunem balónky do různých zvířátek, seznámí se s životem v Klaunově - vhodné do 12-ti let. Součástí je i ozvučovací aparatura s DJ Písničkou.

 

Aktuální fotky a informace naleznete na FB Atrakcepohoda https://www.facebook.com/atrakcepohoda/

Více zde: https://www.levne-atrakce.cz/

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

  • Záloha / Poštovné : 000
  • Dostupnost:
0. sousedů využilo tuto nabídku
  • 0 Kč