Realitka Jaroslav Šrédl

Realitka Jaroslav Šrédl

V předchozí činnosti jsem pomáhal klientům jak profinancovat nákup vysněné nemovitosti. V realitách začínám, ale i mé předchozí pracovní aktivity byly spojené s úctou a profesionálním přístupem ke klientům. Pomohu Vám úspěšně projít procesem prodeje Vaší nemovitosti.

Práce realitního makléře mě skutečně baví a snažím se ji odvádět na špičkové úrovni. Vytvářím fotonabídky i videoprohlídky, vytvářím Home Staging, pracuji na sociálních sítích... vše s jasným cílem. Prodat vaši nemovitost za co nejvyšší cenu k vaší plné spokojenosti. 

Proč vznikly tyto stránky?

Abych zde prezentoval, že když dva dělají totéž, nikdy to není totéž. Je všeobecně známo, že rozdíl mezi makléři je řekněme nemalý. Prosím, přečtěte si mé tipy a články. Věřím, že vám tyto informace pomohou v rozhodování a že si pro prodej nemovitosti zvolíte tu správnou cestu. 

Za každým prodejem nemovitosti se totiž skrývá lidský příběh. A to je důvod, proč by nikdo neměl tak důležitý životní krok podceňovat. Ani prodávající, ani makléř. 

Pokud jste dočetli až sem, máte můj obdiv a děkuji Vám. Pokud Vás cokoliv dalšího zajímá, neváhejte mě kontaktovat. Rád se s Vámi sejdu u kávy.

Napsat recenzi

Prosím přihlaste se nebo se registrujte pro napsání recenze

  • Záloha / Poštovné : 000
  • Dostupnost:
0. sousedů využilo tuto nabídku
  • 0 Kč